Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Najpopularniejsze miejscowości nadmorskie | Rynek Turystyczny
facebook


Najpopularniejsze miejscowości nadmorskie

Jeden z najbardziej popularnych serwisów informacyjnych dotyczących wypoczynku nad morzem www.czasnadmorze.pl wspólnie z internautami przygotował Ranking Miejscowości Nadmorskich 2012. Od 19 czerwca do 26 sierpnia oddano kilkanaście tysięcy głosów.

  

W tym czasie miejscowości w czołówce wymieniały się kilkakrotnie, jednak już od pierwszych tygodni konkursu na pozycję lidera wysunęło się Świnoujście, które ostatecznie wygrało dzięki pomocy internautów, których aktywnie zachęcało na swoich stronach do głosowania. Zwycięska miejscowość otrzyma kampanię promocyjną o wartości 5000 zł, jednak wyróżniono również kolejnych 5 miejscowości, które poza dyplomem otrzymają patronat i intensywną promocję wybranej imprezy przed kolejnym sezonem turystycznym. Kolejne miejscowości w rankingu to Mielno, Kołobrzeg, Władysławowo i Łeba.

 

Dla pełnego obrazu turystycznego sezonu 2012 redaktorzy serwisu Czasnadmorze.pl sprawdzili ranking popularności miejscowości nadmorskich wg najpopularniejszej wyszukiwarki, czyli Google. Okazuje się, że przez ostatnie trzy miesiące zdecydowanie najwięcej zapytań w wyszukiwarce dotyczyło Władysławowa, a tuż za nim Łeby, Mielna i Kołobrzegu. Trudno mówić o bardziej wiarygodnych danych – podczas gdy ponad 90 proc. z nas, wyszukując miejsc atrakcyjnych turystycznie poszukuje ich właśnie za pomocą internetu. W Polsce Google ma blisko 99 proc. rynku, więc bierze pod uwagę prawie każde nasze zapytanie wpisane do wyszukiwarki.

 


Share Button

Komentarze: 3

 1. prozac online pharmacy Odpowiedz

  Dodano 14 marca 2014 o godzinie 17:52

  The honesty of your posting is there for all to see

 2. brand name viagra online without prescription Odpowiedz

  Dodano 13 kwietnia 2014 o godzinie 15:42

  Your’s is a point of view where real intelligence shines through.

  • Mebrurum Odpowiedz

   Dodano 29 stycznia 2015 o godzinie 09:07

   I’m shkecod that I found this info so easily.


Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Captcha Captcha Reload