Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Nowy serwis mazurski | Rynek Turystyczny
facebook


Nowy serwis mazurski

Wraz z początkiem wakacji ruszył nowy serwis ogłoszeniowy. Mazureo.pl to portal skupiający oferty czarteru jachtów, noclegów i ciekawych miejsc z obszaru Wielkich Jezior Mazurskich. Serwis jest także bazą sterników oraz instruktorów żeglarstwa, oferujących swoje usługi.

Mazureo.pl powstał z myślą o promocji turystyki na Mazurach. Postawiliśmy na prostotę i intuicyjność, ponieważ zależy nam, by strona była jak najbardziej przyjazna naszym przyszłym klientom oraz spełniała ich oczekiwania. Wśród istniejących na rynku portali ogłoszeniowych brakowało nam serwisu z prostym interfejsem, który jednocześnie skupia wysoko jakościowe ogłoszenia, bez zbędnych reklam. Naszym serwisem planujemy wypełnić tę lukę - mówi Adrian Stabiński, współwłaściciel i pomysłodawca mazuero.pl.

Dla wszystkich ogłoszeniodawców jest to bardzo dobra okazja do promocji działalności w nowoczesnym serwisie, który ma szansę stać się najlepszym portalem ogłoszeniowym w regionie. Co więcej, dodawanie ofert jest obecnie całkowicie darmowe.

Twórcy Mazureo.pl pracują również nad mobilną wersją serwisu, która będzie automatycznie wyświetlana na telefonach i tabletach. Dzięki niej, każdy turysta za pomocą jednego kliknięcia, znajdzie ciekawą ofertę w pobliżu swojej obecnej lokalizacji. (np. dobrą restaurację, wypożyczalnię sprzętu wodnego, czy tawernę, do której warto udać się wieczorem).  


Share Button

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Captcha Captcha Reload