Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

OSKAR nowym przewoźnikiem Lecha Poznań | Rynek Turystyczny
facebook


OSKAR nowym przewoźnikiem Lecha Poznań

Centrum Turystyki Oskar - ekspert w turystyce autokarowej, jednocześnie posiadający najnowocześniejszą flotę autokarów w Polsce został Oficjalnym Przewoźnikiem KKS Lech Poznań.

Umowa o współpracy została zawarta na 5 lat . Podpisy na kontrakcie złożyli: prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak i prezes Centrum Turystyki Oskar, Janusz Szymański, osobiście wielki fan Kolejorza. Umowa Klubu z Centrum Turystyki Oskar obejmuje również szereg innych obustronnych świadczeń. Nowy Oficjalny Przewoźnik Lecha objął swoim patronatem m.in. wiosenną akcję „Kibicuj z Klasą”, a ponadto kibice mogą liczyć na konkursy, w których przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci wycieczek oferowanych przez Touroperatora.


Pierwsza odsłona już za nami, a zadaniem było zaprojektowanie szaty graficznej dla autokaru. Kolejne konkursy już wkrótce. Firma od lat inwestuje we własną flotę, składająca się dzisiaj z 26 ultranowoczesnych autokarów takich marek jak: IRIZAR, VDL czy SCANIA. Przewoźnik posiada w swojej ofercie zarówno autokary jednopokładowe, jak i piętrowe, wszystkie spełniające najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Oskar od 1998 specjalizuje się w wyjazdach grupowych i indywidualnych w Europie.


Share Button

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Captcha Captcha Reload