Targowy Sosnowiec Intourex

Na sosnowieckich targach Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX 2009 wystawiało się 150 wystawców z 12 krajów. Ich ofertę obejrzało 7,5 tys. gości. Ta największa impreza w aglomeracji śląskiej odbyła się w dniach 20-22 lutego. Razem z targami turystycznymi odbywają się tematycznie powiązane targi KeepFIT - Fitness, Zdrowie i Uroda. Impreza była okazją do zapoznania się z propozycjami na najbliższy sezon, co do jakości którego trudno na początku roku snuć oceny.


Zdecydowana większość pytanych przez nas wystawców była zadowolona z wizyt na sosnowieckiej imprezie. - Jesteśmy zadowoleni z udziału w targach Intourex 2009. Z południowej Polski pochodzi znaczna część naszych klientów, stąd chęć wyjścia im naprzeciw z nową rozszerzoną ofertą. Pomimo pewnych mankamentów (wjazd, późno odśnieżony parking) zarówno odwiedzającym, jak i wystawcom stworzono dobre warunki do spotkań - mówi Piotr Karpiński, CT Poland. Ciekawostką zagranicznych ofert turystycznych okazała się w tej edycji targów Albania. Vermosh, Margegaj to niektóre z przepięknych miejscowości coraz aktywniej stawiających na turystykę republiki. Nowoczesne hotele o standardzie europejskim wygrywają cenową konkurencję ze znanymi nadmorskimi kurortami w innych częściach Europy. Licznej ekipie branżowców towarzyszyła albańska telewizja. Na targach po raz pierwszy przyznano medale Expo Silesia. Za najciekawsze ekspozycje jury konkursowe uznało prezentacje Magyar Turizmus ZRT z Węgier oraz Śląskiej Organizacji Turystycznej z Katowic. W konkursie na najlepszy produkt zostały wyróżnione Grupa Atlas z űor oraz Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.Wydanie: 11/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail