Krakowski Salon Turystyczny po raz 19.

Od 3 do 5 kwietnia br. w Hali Kortów AWF w Krakowie odbył się 19. Krakowski Salon Turystyczny. W imprezie wzięło udział 109 wystawców - przeważnie były to urzędy miejskie i gminne, biura podróży, organizacje turystyczne, hotele, stowarzyszenia oraz ambasady. Podczas trwania Salonu odbyły się także pokazy slajdów autorstwa Tamary Dubiel oraz wykłady i odczyty (m.in. "Futurystyka Hotelarstwa" Jacka Czepczyka z Małopolskiej Izby Hotelarskiej).


Na uwagę podczas targów zasłużyły ciekawie zorganizowane stoiska m.in. Regionalnej Izby Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Ambasady Egiptu, miasta Breclav z Czech czy Agencji Artystycznej "Baszta" promującej Wioskę Indiańską w Szczyrzycu. Przez trzy dni zwiedzający mogli liczyć również na liczne degustacje lokalnych specjałów - choćby czeskiego wina, hotelowych tartinek czy mogileńskiego specjału - dżemu boczkowego. Nader skromnie wyglądał prezentowany program na głównej scenie - poza występami trzech zespołów ludowych praktycznie nic się na niej nie działo. Pogoda dopisała, z frekwencją już było znacznie gorzej, co spowodowało, że wielu wystawców opuściło wcześniej swoje stoiska. (KW)


Wydanie: 12/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail