Przedsprzedaże i wyprzedaże..

Do ubiegłego roku popularność ofert first minute w Polsce wyraźnie rosła. Niestety ten bardzo dobry dla touroperatorów trend został zatrzymany. Interesujące jest, jak będzie wyglądała sytuacja w tym roku.


Biura podróży rozpoczęły właśnie walkę o klientów, którzy wybierają się na urlop w sezonie letnim. Pojawiło się więc wiele ofert, które umożliwiają przy odpowiednio wczesnym dokonaniu zakupu uzyskać rozmaite bonusy. Każde biuro stosuje nieco inne systemy zachęt. Jest jednak jeden element, który łączy niemal wszystkie oferty first minute - gwarancja niezmienności ceny. W latach poprzednich taka gwarancja nie pojawiała się zbyt często.


Ani klienci, ani biura nie czuli takiej potrzeby. Przy umacniającej się lub stabilnej złotówce była to kwestia nieistotna. Jednak po zeszłorocznych skokach cen walut, kiedy wielu klientów musiało sporo dopłacać do wykupionych wcześniej imprez, okazało się, że jest to dla klientów kwestia pierwszoplanowa. Drugim elementem, jaki jest wspólny dla wczesnej oferty, jest duża możliwość wyboru hoteli i terminów. Nawet...

Wydanie: 9/2009, MARKETING I PROMOCJA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail