Nowy sezon Legolandu

Rusza 27 marca br. i będzie trwać do 31 października br. Planując imprezy wyjazdowe do Danii w tym okresie, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, warto włączyć ten zbudowany z klocków lego park rozrywki w Bilund do programu. Legoland podzielony jest na kilka tematycznych działów.


W najstarszym, Minilandzie, z ponad 20 milionów klocków zbudowane są najbardziej charakterystyczne budowle świata. Jest też lotnisko, po którego płycie startowej kołują samoloty oraz kanały z pływającymi statkami. Wszystko bajecznie kolorowe i w wersji mini. Ponieważ wszystkie ruchome atrakcje w pozostałej części parku wyłączane są na godzinę przed zamknięciem, najlepiej zasugerować grupie, aby ten fragment parku zwiedzała na końcu. Wcześniej na maluchy czeka kraina Duplo z różnymi pojazdami z klocków lego, a na starsze dzieci Legoredo Town - z krainą Indian, kowbojów i poszukiwaczy złota, Piratland czy Knights Kingdom z tajemniczym zamkiem. Ceny dla grup od 235 dk (22-99 os.), 210 dk (od 100 os.), 185 dk (od 500 dk) w niskim sezonie. Możliwość rezerwacji hotelu przy parku przez stronę internetową. www.legolandbillundresort.com.
Wydanie: 11/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail