Nowości w TravelFriends.pl

Portal turystyczny TravelFriends.pl
(www.TravelFriends.pl), który łączy komunikacyjność portalu społecznościowego ze stroną podróżniczą, zmienił szatę graficzną i dodał kilka ważnych funkcji.
Zmiana jest efektem nawiązania współpracy z informatyczną, indyjską firmą Technologie Solutions (www.technologiesolutions.com), oferującą różnorodne usługi i rozwiązania z zakresu tworzenia i rozwoju stron internetowych.Teraz każdy internauta może w jednym miejscu zaplanować, wyszukać i zarezerwować wakacyjny wyjazd, a do tego znaleźć towarzystwo, żeby móc wspólnie wypoczywać w większym gronie.
Korzystając z dowolnego biura podróży, można przy okazji wykupienia wycieczki znaleźć nowych znajomych. Wystarczy dodać wymarzony wyjazd jako "nową imprezę" i szukać osób, które wybiorą się z nami w to samo miejsce. Strona jest też alternatywą dla podróżników, którzy preferują wyjazdy na własną rękę. Poza towarzystwem na wyjazd na TravelFriends od niedawna można też zarezerwować bilety na podróż i noclegi.
Wydanie: 1/2010, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail