Tratwą po słowackich rzekach

rt_2011_04-80.jpgGórzysta w większości swego obszaru Słowacja może też zaoferować swoim gościom atrakcje wodne I nie chodzi tu o wszechobecne na Słowacji kąpieliska termalne. Warto podczas wizyty u naszych południowych sąsiadów skorzystać z możliwości spływu tratwami. Nie ma ich wiele, ale te które są blisko naszej granicy warte są poświęcenia uwagi. Wszystkie organizowane są na rwących górskich rzekach, rzeki te zaś płyną przez najpiękniejsze fragmenty Słowacji.


Jadąc z grupą na Słowację (Orawę, Pieniny lub Małą Fatrę) warto zaplanować 2 godziny na spływ, zwłaszcza, że na ogół można go połączyć z innymi atrakcjami. Trzy rzeki, o których piszemy to: Orawa, Dunajec i Wag. Spływ Orawą zaczyna się w miejscowości Horna Lehota, naprzeciw pałacu. Długość tratwy wynosi 7 metrów a szerokość − 2,3 m, na jednej może płynąc 10−12 osób. Spływ trwa godzinę i kończy się na...

Wydanie: 12/2010, TRENDY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail