ROZBUDOWA obiektu pod Poznaniem

Ośrodek szkoleń i rekreacji „Jansówka” znajduje się w otoczeniu mieszanego lasu, w odległości zaledwie 40 minut jazdy samochodem od centrum Poznania. W ostatnich miesiącach zostało oddane do użytku nowe skrzydło budynku hotelowego z kolejnymi 6 pokojami i nową salą konferencyjną. Teraz ma 21 pokoi z 55 miejscami noclegowymi.


Obiekt przypomina XIX-wieczny. wielkopolski folwark, z wystrój wnętrz oddaje ducha epoki. Jest dobrym miejscem dla organizacji małych konferencji – znajdują się tutaj cztery sale konferencyjne (Karczma, Wozownia, Spichlerz, Biblioteka) w pełni wyposażone w sprzęt konferencyjny. Ośrodek posiada certyfikat „Dziedzictwa Kulinarnego” serwując dania tradycyjnej kuchni wielkopolskiej. Jansówka znajduje się w otulinie mieszanego lasu, poza boiskami sportowymi do dyspozycji gości są m.in.: park linowy, labirynty podziemne, tory przeszkód, tory strzelnicze krajobrazowy. To pierwszy w Wielkopolsce ośrodek jeździectwa naturalnego. Organizowane są specjalistyczne warsztaty i wczasy jeździeckie.

Wydanie: 4/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail