Nowy portal z miejscami noclegowymi

Uruchomiony nowy serwis Poltrip.pl jest obszerną, zweryfikowaną bazą różnorodnych miejsc noclegowych z system rezerwacji online i przewodnikiem po Polsce w jednym. Jego właścicielem jest MURATOR S.A.Serwis Poltrip.pl powstał z myślą o wszystkich podróżujących po Polsce, którzy poszukują różnego typu miejsc noclegowych oraz ciekawych i praktycznych informacji o tym, co warto zwiedzić i jak atrakcyjnie spędzić czas w wybranym zakątku naszego kraju.


W bazie miejsc noclegowych Poltrip.pl, poza hotelami, znajdują się: gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty, kempingi, domki, schroniska, zajazdy, motele, apartamenty, bungalowy, kwatery, ośrodki wypoczynkowe, wille, ośrodki spa , zamki i pałace. System rezerwacji online umożliwia szybką i wygodną rezerwację noclegu zarówno przez osoby prywatne, jak i klientów biznesowych oraz grupy. Artykuły przewodnikowe po Polsce, opisujące atrakcje polskich miast i miejscowości, informacje o ofercie gastronomicznej, aktualności pogodowe, ułatwiają zaplanowanie wyjątkowego wyjazdu wypoczynkowego lub biznesowego. Poltrip.pl umożliwia również budowanie społeczności ludzi, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z podróży po Polsce. Zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą polecać sobie obiekty noclegowe, zamieszczać komentarze i relacje z wyjazdów. „Obszerna, zweryfikowana baza obiektów noclegowych, zawartość merytoryczna i funkcjonalności czynią z Poltrip.pl pierwszy tego typu, tak rozbudowany portal turystyczno-rezerwacyjny w Polsce. Mamy nadzieję, że użytkownicy przyjmą go przychylnie.


W chwili uruchomienia w bazie znajduje się blisko 11 tysięcy obiektów i ciągle ich przybywa. Nie wszystkie jeszcze można rezerwować online, ale intensywnie pracujemy nad tym, aby każde gospodarstwo agroturystyczne, pensjonat czy kwaterę prywatną w Polsce, można było zastrzegać w ten sposób. Na początku przyszłego roku pojawi się wersja angielskojęyczna serwisu oraz kilka dodatkowych funkcjonalności, których szczegółów na razie nie chciałbym zdradzać” – mówi Tomasz Wołek, manager serwisu Poltrip.pl. Uruchomieniu serwisu Poltrip.pl towarzyszy kampania w sieci wyszukiwania Google (AdWords). Promocja obejmuje prasę („Podróże”, „Żagle”, „Dobre Wnętrze”), radio (Eska ROCK, WAWA, PiN) i internet (serwisy należące do M URATOR S.A., m.in. Muratordom.pl, SE.pl, Podorze.pl, Mowimyjak.pl, Urzadzamy. pl, Dlarodzinki.pl).

Wydanie: 9/2011, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail