Hotel Krasicki hotelem z pomysłem

Po raz piaty przyznano tytuł „Hotelu z Pomysłem” . Konkurs organizowany jest przez redakcję miesięcznika „Hotelarz”. Krasicki dołączył tym samym do elitarnego grona zwycięzców poprzednich edycji: hoteli andel\'s Kraków i andel\'s Łódź, Hilton Gdańsk, Ossa i hotelu Gdańsk. Jurorzy docenili staranną i przeprowadzoną z rozmachem adaptację przedzamcza zamku biskupów warmińskich w Lidzbarku Warmińskim na hotel, oferujący pełen zakres usług na najwyższym poziomie.

Stanowi on perłę w koronie Grupy Anders Andrzeja Dowgiałły, realizującej wszystkie swoje projekty hotelowe na Warmii i Mazurach. Kolejne miejsca zajęły OD YSSEY CLUB HOTEL WELLNESS & SPA z Dąbrowy koło Kielc oraz trzecie ex quo Olandia z Prusimia i Villa Toscana z Murzasichla koło Zakopanego. Ideą konkursu, do którego mogły się zgłaszać wszystkie obiekty noclegowe, i jednocześnie głównym kryterium oceny jest POMYSŁ, jaki obiekt ma na siebie. Celem jest przedstawianie nowatorskich rozwiązań architektonicznych i pomysłów o dużych walorach estetycznych oraz użytkowych, promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku. 20-osobowe jury, składające się z najlepszych specjalistów w branży: szefów organizacji hotelarskich, doradców, architektów, projektantów wnętrz, managerów portali rezerwacyjnych, dyrektorów i właścicieli hoteli spośród zgłoszonych obiektów oceniali i wybierali osiem najlepszych, które ich zdaniem najpełniej realizują założenia konkursu.

Do konkursu zgłoszono 65 obiektów, które reprezentowały cały przekrój polskiej bazy noclegowej, od hoteli 5-gwiazdkowych po pensjonaty i obiekty nieskategoryzowane, zlokalizowane w największych miastach, małych miejscowościach i w regionach turystycznych, zbudowane w nowoczesnych stylach XXI wieku i w zaadaptowanych obiektach historycznych. Wybór był trudny, o czym świadczy fakt, że głosy jurorów rozłożyły się na ponad 45 obiektów. „Hotel z Pomysłem 2011” wybierali też internauci. Od października do końca grudnia na stronie www.e-hotelarz. pl każdy mógł zagłosować na hotel, który jego zdaniem ma najlepszy Pomysł na siebie. I głosowanie to cieszyło się ogromną popularnością. Oddano ponad 110 tys. głosów, co świadczy o tym, że polskie hotelarstwo i konkurs „Hotelarza”, wzbudza coraz żywsze zainteresowanie, choć wydawało się, że trudno będzie pobić wynik z ubiegłego roku, gdy głosowało ponad 70 tys. internautów.


W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail