Silni Wikingowie, słodki śledź, Pippi Pończoszka... Weź udział w Dniu Szwecji!

Już 7 maja w samo południe dzieci, młodzież i dorośli będą mogli zagłębić się w szwedzkiej kulturze i tradycji, zasmakować narodowych przysmaków czy nauczyć się podstawowych zwrotów z języka szwedzkiego w ramach warszawskiego Dnia Szwecji. Na uczestników tego wyjątkowego święta czekają liczne atrakcje tj. warsztaty malarskie, koncerty, spotkania z artystami oraz wiele innych. W tym roku imprezę wesprze także firma Husqvarna.


Poznaj swojego północnego sąsiada!

Szwecja to wyjątkowy kraj, który słynie z surowego klimatu i krajobrazu, nagrody Nobla, świetnej literatury, słodkiego śledzia... A to dopiero początek listy. Sposobność do zgłębienia swojej wiedzy o Szwecji i jednocześnie wspaniałej zabawy w gronie najbliższych pojawi się już 7 maja na Placu Zamkowym w Warszawie. Dzień Szwecji oferuje mnóstwo atrakcji, m.in. teatr dziecięcy, warsztaty malarskie, koncerty, spotkania z autorami i malarzami, wystawy, zabawy i konkursy.

Szwedzka literatura od wielu lat zdobywa serca czytelników z całego świata. Z rozrzewnieniem wspominamy przygody niesfornej Pippi Pończoszanki czy perypetie dzieci zamieszkujących osadę Bullerbyn. W ostatnim czasie obserwowany jest...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail