Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Leć na weekend z Wrocławia do Kopenhagi

Miasto pełne kolorowych kamieniczek, portów i gondoli pływających miejskimi kanałami, w dodatku słynące ze znanych na całym świecie baśni. Zaplanuj city-break w mieście Hansa Christiana Andersena i poleć do Kopenhagi z Wrocławia.


Od 2 maja cztery razy w tygodniu można polecieć do Kopenhagi z wrocławskiego lotniska. To nowość w ofercie portu. Połączenia będzie obsługiwać skandynawska linia lotnicza SAS. Samoloty będą lądowały w Kastrup - kopenhaskim porcie lotniczym, skąd tylko 8 kilometrów dzieli nas od jednego z najbardziej niezwykłych europejskich miast - Kopenhagi. Warto przyjechać tu choćby na weekend i poznać miejsce, które zainspirowało niegdyś Hansa Christiana Andersena do stworzenia baśni, które do dziś kochają dzieci i dorośli.


Spacer po Stroget

Kopenhaga to wymarzone miasto dla spacerowiczów. Bez problemu możemy zaplanować piesze zwiedzanie lub wypożyczyć rower, by szybko i sprawnie zobaczyć np. inspirowany Andersenem pomnik Małej Syrenki, który stał się symbolem miasta.


W centrum znajdziemy też ułatwiający zwiedzanie Stroget - jeden z najdłuższych deptaków w Europie. Licząca 1,2 km trasa wolna jest od samochodów, za to po obu stronach urozmaicona najróżniejszymi restauracjami, sklepikami i galeriami - raj dla lubiących zakupy i dobre jedzenie turystów.

Spacer po...

Wydanie: 11/2011, PRAWO

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności