Biznesowa siła Internetu

Szacuje się, że w Polsce już kilkanaście tysięcy osób pracuje w branży internetowej. Liczba specjalizacji związanych z siecią stale rośnie, jest ich już kilkadziesiąt. W Internecie działają firmy z każdej branży. Jest to rynek ważny dla każdego. O blaskach i cieniach prowadzenia działalności w Internecie mówi Kamil Orzeł, założyciel i właściciel katolickiego portalu randkowego Znajomapolonia.com.


- Dlaczego zdecydował się Pan na biznes w Internecie?

Z branżą internetową byłem związany na długo przed założeniem serwisu Znajomapolonia.com. Kilka lat temu zauważyłem, że Internet staje się podstawowym narzędziem komunikacji. Daje on możliwość szybkiego  dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, co sprzyja rozwojowi biznesu. Umiejętne wykorzystanie tego medium może w przyszłości zaowocować lepszymi wynikami finansowym, a tym samym przyczynić się do sukcesu firmy.


- Czy trudno jest rozpocząć działalność biznesową w Internecie? Skąd czerpał nam pomysły na swoje przedsięwzięcie?

Największą trudnością przy zakładaniu własnej działalności w Internecie jest znalezienie dobrego pomysłu na biznes. Internet pełen jest różnych przedsięwzięć dlatego warunkiem koniecznym jest znalezienie odpowiedniej niszy dla siebie. Trzeba także pamiętać, że rynek Internetowy rządzi się tymi samymi prawami co rynek...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail