Wrocławskie lotnisko łączy się z Gdańskiem

Do Gdańska w 90 minut samolotem - 1 lipca Eurolot uruchamia bezpośrednie połączenie z Wrocławia. Miasto i region będą miały tego lata okno na świat z widokiem na polskie morze.


Wrocławskie lotnisko zyskuje 1 lipca szybkie, bo bezpośrednie połączenie z Trójmiastem, jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc wypoczynku w Polsce. - Liczymy na to, że oferta Eurolotu zainteresuje tych, dla których przeszkodą w spędzaniu urlopu nad polskim morzem był do tej pory niski komfort i długi czas podróży samochodem - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. -  Chcemy pokazać, że latanie po kraju może stać się formą podróżowania dostępną dla wielu osób. Jestem przekonany, że specjalne oferty dla rodzin i osób podróżujących z dziećmi, przyciągną do nas wielu pasażerów, a po sezonie wakacyjnym także ludzi biznesu - komentuje Bartłomiej Matusewicz, wiceprezes ds. Operacyjno-Technicznych...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail