Przekonaj się, że Wrocław zasłużył na miano europejskiej stolicy kultury 2016

Wrocław do 21 czerwca 2011 piękne miasto nad Odrą, stolica Dolnego Śląska. Od 21 czerwca dodatkowo europejska stolica kultury 2016. Czy ten honor mu się należy? Czy rzeczywiście zdeklasował rywali? Warto to sprawdzić osobiście i rozwiać wszelkie, ewentualne wątpliwości. Kto raz tu zawitał, na pewno wróci!


O gustach się nie dyskutuje. Komisja zebrała się i oceniła kandydatów. Wybrano Wrocław. Według decydujących był najlepszy. Najbardziej bulwersują się Ci, którzy dobrze nie znają tego miasta. Może warto więc wsiąść w samochód, autokar, pociąg czy samolot, bo tymi środkami komunikacji dostać się można  do dawnego Breslau i zrobić sobie wycieczkę krajoznawczą, po naprawdę ciekawym, a jednak ciągle nieodkrytym mieście.


Szlakiem krasnoludków

W Warszawie mieszka Syrenka, w Gdańsku Neptun, w Poznaniu Koziołki, a we Wrocławiu … Krasnoludki. I to nie jeden czy dwa, ale prawdziwa armia tych małych ludków. Wędrując malowniczymi uliczkami wokół wrocławskiego Rynku, co chwilę zerka na nas jakaś sympatyczna, krasnalowa buźka.

Krasnale...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail