Rainbow Tours dba o komfort rodzin

Animacje prowadzone przez polskich instruktorów, starannie dobrany personel i infrastruktura oraz bogaty program rozrywkowy - specjaliści z Rainbow Tours wiedzą jak zapewnić rodzinom atrakcyjny i komfortowy wypoczynek.

- Rodzice z dziećmi to bardzo charakterystyczny typ klienta. Większość czasu spędzają w hotelu, dlatego jego infrastruktura jest szczególnie ważna. Preferują formułę „all inclusive”, dzięki czemu cała rodzina ma zapewnione posiłki i napoje przez cały dzień. A polska animacja to gwarancja wspaniałej zabawy dla całej rodziny - mówi Konrad Borówka, konsultant z ABC Centru Podróży w Poznaniu.

Rainbow Tours, jeden z największych polskich touroperatorów, doskonale rozumie te potrzeby i uwzględnia podczas planowania imprez pobytowych dla rodzin z dziećmi.

Wakacje z polskim animatorem nie są nowością w ofercie polskich biur podróży. „Figlokluby” wyróżniają się na tle konkurencji kompleksowym podejściem do organizacji rodzinnego urlopu. - Systematycznie rozwijamy ofertę wczasów dla rodzin z dziećmi. Z wielką...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail