We wrześniu rezerwują zimowe wakacje

Ponad 35 proc. zimowych ofert może zostać wykupionych już we wrześniu i październiku – szacują przedstawiciele portalu znaminanarty.pl. Ruch w biurach rozpoczął się na początku września, a pierwsze oferty pojawiły się już pod koniec sierpnia. Najwięcej jednak trafi do sprzedaży w ciągu najbliższych 2 miesięcy. Ceny zimy 2012 zaczynają się od niespełna 700 złotych za tygodniowy pobyt we Włoszech. Ten kierunek cieszy się zresztą w tym roku największym zainteresowaniem narciarzy. – Tradycyjnie najwięcej zapytań dotyczy Livigno. Polacy jednak coraz częściej poszukują ofert z Passo Tonale, Aprica, Pinzolo i Male. To właśnie te miejscowości, z uwagi na ceny, mogą się okazać hitem nadchodzącej zimy – mówi Bartłomiej Wójciak, z biura podróży Sport Vita.


Narciarze już chcą na stok

Narciarze i snowboardziści zacierają ręce. W biurach pojawiły się właśnie pierwsze oferty zimowych wyjazdów. Wysokie ceny w Polsce powodują, że narciarze coraz częściej decydują się na wyjazd nie w Tatry, czy Beskidy, ale we Włoskie Alpy. Statystyki pokazują, że z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się właśnie na szusowanie po europejskich stokach. Z danych biura podróży Sport Vita wynika, że w...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail