Województwo Małopolskie triumfuje na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2011

Zwycięstwo wydawnictw Województwa Małopolskiego w dwóch prestiżowych konkursach, nagroda za najlepsze stoisko, Złoty Medal dla „Szlaku Architektury Drewnianej” oraz Certyfikaty POT dla „Małopolskiego Festiwalu Smaku” i „Małopolskiej Wsi dla Dzieci” to najważniejsze, ale nie jedyne sukcesy Województwa Małopolskiego podczas trwających w Poznaniu targów turystycznych TOUR SALON 2011.


Znana seria trzech wydawnictw Województwa Małopolskiego: „Małopolska. Zakupy
z tradycją”, „Małopolska. Inspirowane tradycją” i „Małopolska. Święta, tradycje, zwyczaje” zajęła pierwsze miejsce w XX Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej w kategorii „informatory krajoznawcze i foldery” oraz wygrała konkurs „Róża Regionów 2011”, organizowany przez redakcję dwutygodnika branżowego „Wiadomości Turystyczne”.


Ogólnopolski Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej wyłania najlepsze wydawnictwa, które w nietuzinkowy sposób przedstawiają tematykę turystyczną. Oprócz zwycięstwa
w kategorii „informatory krajoznawcze i foldery”, Województwo Małopolskie zostało wyróżnione także w dwóch innych kategoriach. Drugie miejsce w kategorii „przewodniki” zajęło wydawnictwo „Małopolska. Szlak Architektury Drewnianej”, a na trzecim miejscu
w kategorii „mapy i atlasy” znalazła się seria map „Małopolska nad wodą", opublikowana przez wydawnictwo Polskapresse przy współpracy z Województwem Małopolskim.


Seria: „Małopolska. Zakupy z tradycją”, „Małopolska....

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail