Amadeus nawiązuje współpracę z Cornerstone Information Systems

Dzięki współpracy branża podróży służbowych zyska możliwość automatyzacji procesów oraz dostęp do istotnych danych biznesowych


Firma Amadeus, wiodący partner technologiczny i dostawca usług przetwarzania danych dla światowej branży turystycznej, nawiązała współpracę z Cornerstone Information Systems, liderem w dziedzinie zarządzania rezerwacjami i technologii Business Intelligence. Współpraca obejmować będzie automatyzację czasochłonnych i generujących znaczne koszty manualnych czynności związanych z procesem zarządzania rezerwacjami oraz zaawansowane mechanizmy raportowania i analiz. W najbliższej przyszłości planowane jest rozszerzenie współpracy o rozwiązania dla biur obsługujących turystykę wypoczynkową i internetowych biur podróży.


Firma Amadeus stanie się oficjalnym, światowym dystrybutorem dwóch najbardziej efektywnych rozwiązań Cornerstone, pozwalających biurom podróży oszczędzać czas i pieniądze oraz podnieść jakość raportowania i obsługi rezerwacji. Decyzje o dostępności rozwiązań na poszczególnych rynkach będą podejmowane indywidualnie.


•    Amadeus iBank – raporty Business Intelligence: rozwiązanie umożliwia tworzenie raportów pozwalających efektywnie zarządzać programem podróży z wykorzystaniem wszelkich informacji koniecznych do podejmowania przemyślanych decyzji biznesowych.


Do najważniejszych funkcji należą: raportowanie oparte na danych rezerwacyjnych lub pobranych z systemu back-office (obsługa wszystkich najważniejszych systemów GDS), ponad 100 wstępnie zdefiniowanych raportów lub nieograniczona liczba...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail