Chcesz spełnić marzenia swoich klientów? -to prostrze niż myślisz

Prezenty w postaci przeżyć jeszcze dwa lata temu były egzotyką, dziś coraz chętniej wybierane są przez Polaków. Prezent Marzeń to jeden z pionierskich sklepów oferujących tego typu atrakcje.

Serwis posiada propozycje zarówno dla osób aktywnych, miłośników samochodów, jak i dla poszukujących ciekawej oferty SPA, czy też kulinarnych doznań. Ten nowy sposób myślenia o obdarowywaniu przeżyciami to najszybciej rozwijająca się gałąź branży rozrywkowo-turystycznej. Rewolucja przyszła do naszego kraju z zachodu. Firmy oferujące produkty w postaci zestawów prezentowych zawierających atrakcje turystyczne cieszą się zainteresowaniem szerokiego spektrum klientów. W Hiszpanii wartość tego biznesu dziś liczy się już w setkach milionów euro. Spektakularne wyniki finansowe odnotowuje rokrocznie hiszpańska marka „La Vida Es Bella” działająca na terenie europy zachodniej. Według raportu przedstawionego przez zachodniego...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail