FREE TIME FESTIWAL – Rusz się! Bądź aktywny z nami!

Free Time Festiwal to nowa propozycja dla mieszkańcom Trójmiasta i regionu. To weekendowy projekt familijny, który w jednym miejscu skupia jak największą ilość pomysłów na spędzenie wolnego czasu i to nie tylko podczas wakacji ale również podczas weekendu czy wolnego popołudnia. Free Time Festiwal to połączenie kilku uzupełniających się wydarzeń:

· Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego (prezentacja i promocja form spędzania wolnego czasu, hala B)

· Bike Festiwal (wszystko dla fanów dwóch kółek - rowery, akcesoria, pomysły na wyprawy i wycieczki, hala A)

· Kajak Expo (impreza dla miłośników kajakarstwa – hala B)

· Baltic Games (największy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce, hala C)

· Festiwal Smaków Food Trucków (zlot najpopularniejszych food trucków, parking AmberExpo)


FESTIWAL TURYSTYKI I CZASU WOLNEGO

To prezentacja i promocja różnorodnych pomysłów i ofert spędzania czasu wolnego, od tradycyjnych podróży po kompleksowy przewodnik po wszelkich atrakcjach - turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, kulinarnych, sportowych, rekreacyjnych - słowem wszystkiego co jest pomysłem i propozycją na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Festiwalowa ekspozycja została podzielona na strefy: aktywności, turystyki, kultury, wodną oraz dla dzieci.

Do podróży po Polsce zapraszać będą m.in. region Małopolski z powiatami nowosądeckim i tarnowskim oraz Krakowem i Krynicą Zdrój, Zamość z krainą Roztocza, Województwo Świętokrzyskie, Ziemia Wałbrzyska. Pomorskie atrakcje zaprezentują Kaszuby, Kociewie, Krynica Morska ora Pętla Żuławska.

Żywe Muzeum Pierników z Torunia przeniesie gości do szesnastowiecznej piernikarni.Muzeum jest interaktywną formą poznawania historii Torunia i piernikarstwa, atrakcyjną zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Miłośników wycieczek rowerowych z pewnością zainteresuje stoisko Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Gren Velo to najdłuższa, spójna trasa rowerowa w Polsce, biegnącą przez pięć województw: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie i warmińsko-mazurskie. Na stoisku odbędą się także ekscytujące pokazy trialu rowerowego w wykonaniu gościa specjalnego Krystiana Herby, który pod koniec marca br. pobił swój własny rekord Guinessa w rowerowej wspinaczce po schodach wieżowców. Pokonał 3139 stopni budynku Taipei 101!

W strefie kultury będzie można zapoznać się z ofertą Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, Muzeum...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail