Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Morze turystycznych inspiracji w Łodzi!

Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR (26-28.02) to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy uwielbiają podróże i już teraz planują wakacje oraz weekendowe wypady.

Tegoroczne Targi odbywają się pod hasłem „Morze inspiracji”. Region partnerski – Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna – przeniesie nas, w dosłownym tego słowa znaczeniu, w klimat słonecznego lata – na pełną nadmorskiego piasku plażę z leżakami, gdzie przy akompaniamencie szant będzie można zwiedzić kuter rybacki czy sfotografować się na tle repliki jedynej w Polsce kwadratowej latarni morskiej. Partnerzy znad morza przygotowali dla odwiedzających również wiele konkursów, w których do wygrania są cenne nagrody, m.in. pobyty w Darłowie. Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Trójmiasto również przygotowały wiele atrakcji. W myśl nowej idei targowej, będzie bardzo interaktywnie. Wystawcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających i planują wspólną zabawę. Nie zabraknie konkursów, quizów i nagród.

W letni klimat odwiedzających wprowadzi też instalacja „Morze Raj Pierwszy” – autorstwa artysty Andrzeja Cieślika. Całości dopełnią nadmorskie parawany, chill out na poduchach oraz pokaz mody plażowej. Tego lata podczas XXII edycji będzie sporo. Nasi wystawcy z miejsc nieco bardziej egzotycznych (Jamajka, Słowenia, Ekwador, Elba, Sardynia, Malediwy) dołożą wszelkich starań, aby uczestnicy targów zapragnęli odwiedzić miejsca dotąd nieodkryte.

Na Targach Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR swoją ofertę zaprezentuje ponad 140 wystawców z Polskii zagranicy. Wystawcy przedstawią najciekawsze z turystycznego punktu widzenia zakątki świata, propozycje wycieczek oraz sprzęt turystyczny i rekreacyjny. Nasze rodzime regiony będą miały silną reprezentację w postaci miast, gmin i powiatów, a także podmiotów promujących konkretne atrakcje turystyczne. Wachlarz propozycji na wakacyjny wyjazd uzupełni oferta biur podróży.

Mazowsze szykuje nietuzinkowe atrakcje....

Wydanie: 11/2011, PRAWO

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności