Dalsze zmiany w Sky Club

Ciąg dalszy zmian i przekształceń spółek dawniej związanych z firmą Triada S.A. Odbywają się one od dłuższego czasu o czym obszernie pisaliśmy w lutowym numerze Rynku Turystycznego. Maciej Truskolaski, dotychczasowy prezes spółki Sky Club, zrezygnował z pracy w jej zarządzie.
 
 
Na zwolnione stanowisko nie został jeszcze powołany jego następca. Kolejnym ruchem jest ogłoszone przez władze spółki jej dokapitalizowanie przez nowego inwestora – firmę AK Inwestor. W związku z transakcją Zarząd Sky Club podjął decyzję o kolejnym podwyższeniu kapitału zakładowego. Obecnie wynosi on 11 800 mln zł, a docelowo, po zarejestrowaniu przez sąd, ma to być już 13 mln zł. Podwyższenie kapitału zakładowego Spółki Sky Club nastąpi poprzez emisję udziałów o wartości nominalnej 1,2 mln zł, które obejmie Firma AK Inwestor Sp. z o.o. po cenie emisyjnej równej 3 mln zł. AK Inwestor specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie gospodarczym w zakresie prowadzenia działalności, jej rozwoju i pozyskiwania finansowania. Spółka jest obecna na rynku od 1999 roku. Dokonuje również inwestycji kapitałowych, wśród których można wskazać na zaangażowanie w Spółkę Sky Club.

Wydanie: 2/2012, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail