Ruszył subiektywny katalog hoteli : HotelGateWay.pl

W sieci pojawiła się platforma specjalizująca się w promocji i sprzedaży grupowej ofert wyselekcjonowanych hoteli w Polsce i Europie – HotelGateWay.pl. Dotychczas zakupy zbiorowe kojarzone były z masowym przekrojem ofert z różnych branż i nie zawsze najwyższą jakością. Cechą odróżniającą nowy serwis od obecnych na rynku portali sprzedażowych i bookingowych jest autorski dobór oferty, polegający na indywidualnej selekcji miejsc, popartej subiektywną opinią eksperta wizytującego hotel.

 

Oficjalny start portalu nastąpi 21 marca. Filozofia działalności Hotel GateWay opiera się na innowacyjnym połączeniu formuły sprzedaży grupowej z wykorzystywaniem rosnącej roli serwisów społecznościowych oraz trendsetterów i opinii przyjaciół. Różnica w porównaniu do mających charakter masowy portali sprzedaży grupowej polega na koncentracji na najwyższej jakości i selektywności ofert oraz promowaniu wyjątkowych miejsc. Obok aktualnych voucherów serwis zawiera katalog rekomendowanych, unikatowych hoteli i pensjonatów. „Często słyszeliśmy pytania o to, skąd wziął się pomysł na Hotel GateWay i czy jest miejsce na kolejną tego typu stronę na rynku, na którym funkcjonuje już wiele serwisów bookingowych, a także portali ze zniżkami na różnego rodzaju usługi. Nam jednak brakowało selektywnej i sprawdzonej oferty z pomysłem na urlop lub weekendowy wyjazd.

 

To właśnie wyróżnia Hotel GateWay. Proponujemy internautom przede wszystkim katalog, w którym zebraliśmy miejsca polecane przez naszych przyjaciół i znajomych, a także znane i ciekawe postacie show-biznesu. Zapytaliśmy, jak spędzili w nich czas. Sami również odwiedziliśmy te miejsca lub wysłaliśmy tam naszych ekspertów. Tak właśnie powstaje nasza lista hoteli i pensjonatów w Polsce i w Europie wraz z atrakcyjnymi rabatami” – mówi Zofia Kubit, współwłaścicielka i ekspert serwisu HotelGateWay.pl. Oferty HotelGateWay.pl są pozyskiwane, weryfikowane i polecane przez zespół ekspertów – podróżników, sportowców, artystów, przedsiębiorców, menedżerów, przedstawicieli wolnych zawodów. Przy każdej lokalizacji zamieszczane są wskazówki na temat atrakcji turystycznych, a także znajdujących się w okolicy restauracji, barów czy muzeów. Skąd nazwa Hotel GateWay? Chcemy otworzyć naszym użytkownikom bramę do świata oryginalnych celów podróży i przyjaznych miejsc noclegowych. Upewniamy się, że nasi klienci trafią tylko do naprawdę dobrych hoteli, w których zawsze można liczyć na gościnność, doskonałą obsługę, unikalny wystrój oraz niepowtarzalną atmosferę. Co istotne, w katalogu HotelGateWay.pl prezentujemy wyjątkowe oferty, które nie znalazłyby się w masowych platformach sprzedaży. Na świecie jest wiele naprawdę niezwykłych i godnych polecenia miejsc. Chcemy, aby użytkownicy HotelGateWay. pl do nich właśnie trafiali, nie obawiając się o przykre niespodzianki, na które można się natknąć, udając w nieznane – dodaje Małgorzata Dybaś, współwłaścicielka i ekspert serwisu HotelGateWay.pl.


Wydanie: 2/2012, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail