Amadeus i weryfikacja płatności

CyberSource, firma należąca do Visa Inc. (NYSE: V), jeden z czołowych operatorów płatności dla e-commerce na świecie, nawiązał strategiczną współpracę z Amadeusem. Umowa została zawarta w celu stworzenia zintegrowanego rozwiązania rezerwacyjnego dla linii lotniczych, biur podróży i innych organizacji turystycznych na całym świecie, które pozwoli zarządzać nadużyciami.

rt-2014-07-09

Wykorzystując doświadczenie firmy CyberSource w tym obszarze, rozwiązanie integruje system do wykrywania nadużyć Decision Manager z platformą płatniczą dla branży turystycznej Amadeus Payment Platform (APP). Decision Manager pozwala realizować rezerwacje zgodne z prawem, identyfikując potencjalnie nieuczciwe transakcje i w ten sposób obniżając koszty operacyjne. Zintegrowane rozwiązanie pomoże firmom turystycznym na całym świecie zwiększać przychody, redukować koszty i poprawić doświadczenia klientów w zakresie płatności w wielu kanałach – online, mobilnym, bezpośrednim czy w centrach obsługi telefonicznej. CyberSource Decision Manager pomaga w szybszym i dokładniejszym wykrywaniu oszustw, minimalizując konieczność bezpośredniej interwencji. Obejmuje różne typy płatności i kanały sprzedaży – internetowy, telefoniczny czy mobilny. 260 testów wykrywających i wypróbowanych modeli statystycznego ryzyka uzupełnia dane transakcyjne, które dzięki temu mogą być lokalizowane według regionu, aby dalej pogłębiać i poszerzać przejrzystość wzorca transakcji.

Wydanie: 4/2014, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail