Nowy prezes zarządu Orbis SA

Rada nadzorcza na posiedzeniu w dniu 27 czerwca 2014 roku powołała Gillesa Clavie na prezesa zarządu i dyrektora generalnego Orbis SA. Gilles Clavie dołączył do Orbisu w styczniu 2011 roku, jako członek Komitetu Wykonawczego spółki.

rt-2014-07-14

W Grupie Hotelowej był odpowiedzialny m.in. za strategię, zarządzanie ryzykiem, informatykę i zarządzanie aktywami. W tym czasie uczestniczył i nadzorował wiele znaczących projektów, np. stworzenie nowego modelu biznesowego, opartego na rozwoju poprzez franczyzę, wdrożenie systemu informatycznego oraz zdefiniowanie nowej struktury kosztów w hotelach. Gilles Clavie utworzył także i przewodniczył Komitetowi Zarządzającemu Nieruchomościami, który koncentruje się na szczegółowej analizie różnych projektów inwestycyjnych i rozwojowych, zarządzaniu aktywami, budowie nowych hoteli oraz utrzymaniu nieruchomości. Gilles Clavie ma 44 lata. Karierę zawodową rozpoczął w 1993 roku, jako dyrektor ds. konsolidacji i sprawozdawczości finansowej Grupy Eridania Beghin- Say. W 2001 roku dołączył do Grupy Accor w Paryżu, obejmując stanowisko dyrektora ds. sprawozdawczości i konsolidacji dla segmentu hoteli biznesowych i wypoczynkowych. W latach 2004-2010 zajmował stanowisko kontrolera finansowego odpowiedzialnego za działy rachunkowości, skarbu i finansowych systemów informatycznych w Grupie Accor.

Wydanie: 4/2014, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail