Impreza w Lipsku

Międzynarodowe Targi Turystyki i Caravaningu Touristik & Caravaning International cieszą się ogromną popularnością wśród przedstawicieli branży turystycznej i należą do grona największych targów turystycznych w Niemczech. W 2014 roku targi odchodzić będą swoje 25-lecie.

rt-2014-07-18

W dniach od 19 do 23 listopada 2014 roku na należących do grona najnowocześniejszych na świecie terenów wystawienniczych w L ipsku każdy miłośnik wakacyjnych inspiracji znajdzie coś dla siebie. W imprezie udział weźmie ponad 1000 wystawców z 38 krajów. Podczas targów obok klasycznych ofert turystycznych prezentowana będzie bogata oferta z zakresu caravaningu i campingu. Na powierzchni ponad 20 tys.m2 odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z pełną paletą produktów od atrakcyjnych cenowo przyczep kompaktowych aż po luksusowe kampery. W sumie na targach zaprezentuje się ponad 100 producentów i przedstawicieli handlowych, liczne firmy oferujące akcesoria, jak również campingi oraz organizacje z całej Europy. Idealnym uzupełnieniem Międzynarodowych Targów Caravaningu są targi rowerowe i triatlonowe abgefahren, które odbędą się w dniach od 21 do 23 listopada. Podczas targów zaprezentowane zostaną rowery miejskie, szosowe, trekkingowe oraz rowery górskie, a także oferta odzieży outdoorowej. Nie zabraknie również hitu tego sezonu, czyli rowerów z napędem elektrycznym. Wiele z prezentowanych rowerów wypróbować będzie można na przygotowanych na terenie otwartym torze off road

Wydanie: 4/2014, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail