Nie tylko dla żeglarzy

Szczecin, Wolin czy Kołobrzeg to zapewne pierwsze skojarzenia, jakie ma przeciętny turysta gdy słyszy nazwę Zachodniopomorskie. Choć wybrzeże jest jednym z największych atutów tego województwa, to jednak zdecydowanie nie jedynym.

rt-2014-07-22

Również w głębi lądu znajduje się wiele miejsc atrakcyjnych turystycznie. Są to między innymi miasta, jak choćby Stargard Szczeciński z pięknymi gotyckimi budowlami czy przyroda w Drawieńskim Parku Narodowym. Jeśli do tego dodać ofertę sanatoryjną jednego z tamtejszych uzdrowisk, widać że jest tu wiele możliwości zorganizowania pobytu dla turystów o różnych gustach.

rt-2014-07-23

Zdrowie i relaks

Na turystów w Zachodniopomorskiem oczekuje aż pięć miejscowości mających status uzdrowiska: Świnoujście, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Połczyn Zdrój i Dąbki. Mają one na ogół dość długą tradycję leczenia rozmaitych schorzeń. Obecnie sanatoria, które były przez lata głównymi obiektami turystycznymi w tych miejscowościach, od dawna przestały być miejscem tylko dla leciwych kuracjuszy. Zdecydowana większość obiektów, które świadczą...

Wydanie: 4/2014, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail