Złoty Biegun 2014 Rynku Turystycznego

Ponownie chcemy, by wyboru najlepszego katalogu dokonali Państwo – nasi czytelnicy. To Państwo, jako ludzie z branży turystycznej, zadecydują czyj katalog jest najlepszy. Nagrody przyznamy w kategoriach Zima oraz Lato.

rt-2014-07-25

Oceniane będą katalogi prezentujące ofertę na rok 2014 (bez względu na rok wydania). Po wstępnej selekcji dokonanej przez grafików, dziennikarzy i ekspertów ostateczną decyzję podejmą nasi czytelnicy – czyli branża turystyczna. A więc ludzie, którzy wiedzą jak powinien wyglądać dobry katalog, ponieważ na codzień z takimi pracują. Głosowanie odbędzie się jesienią na naszej stronie internetowej www.rynekturystyczny.pl. Zapraszamy do naszego jury! A jak powstają katalogi w najlepszych biurach? Opowiada o tym przedstawicielka biura Alfa Star, które w ubiegłym roku zostało zwycięzcą konkursu w kategorii Lato.

Joanna Strzylak
Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy Alfa Star Alfa Star wydaje katalog raz w roku.

Jego zawartość i wybór hoteli muszą być bardzo dobrze przemyślane, gdyż posłuży nam on do pracy na kolejne 12 miesięcy. Do tej pory każda edycja powstawała przy współpracy kilkunastu osób: począwszy od osoby kierującej całym projektem (w tym przypadku mnie), product managerów odpowiedzialnych za dobór hoteli i...

Wydanie: 4/2014, ŚWIAT BRANŻY

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail