Nowe taryfy Eurolotu

Linie wprowadzają do swojej oferty trzy nowe rodziny taryf o nazwach Bronze, Silver oraz Gold. Zastąpią one dotychczas obowiązujące grupy Promo, Basic i Premium. Najnowsza propozycja przewoźnika, która będzie wprowadzana do systemu rezerwacyjnego etapami, umożliwia pasażerom wybór optymalnej dla siebie ceny biletu z określonymi warunkami podróży oraz dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

rt-2014-09-03

Nowa struktura taryf dotyczy podróży Eurolotem od 26 października br., czyli od początku sezonu zimowego. Taryfa ekonomiczna, nazwana Bronze, jest adresowana głównie do tych osób, którym zależy na ponoszeniu jak najmniejszego kosztu podróży, czyli np. podróżują wyłącznie z bagażem podręcznym, bez bagażu rejestrowanego czy nie korzystają z oferty cateringowej na pokładzie samolotu. Natomiast taryfa Silver to propozycja dla pasażerów, którzy cenią sobie komfortową podróż w przystępnej cenie. W cenę biletu wliczona będzie zarówno sztuka bagażu podręcznego, jak i rejestrowanego, a także możliwość skorzystania z odprawy online i na lotnisku. Z kolei z myślą o pasażerach biznesowych, którym zależy na wysokim standardzie obsługi i komforcie podróży, została stworzona taryfa Gold. Osoby z niej korzystające będą miały do swojej dyspozycji specjalny numer linii telefonicznej w ramach call center Eurolotu. Ponadto na pokładzie samolotu – podczas wszystkich lotów – otrzymają bezpłatnie zimny lub ciepły napój, słodką przekąskę lub posiłek, a na rejsach zagranicznych dodatkowo napoje alkoholowe. Na tym nie koniec – pasażer zabierze ze sobą na pokład dwie sztuki bagażu podręcznego oraz dwie rejestrowanego

Wydanie: 5/2014, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail