O przyjazdówce w Toruniu

W Toruniu w dniach 6-7 września 2014 odbyły się obrady Komisji Przyjazdowej Polskiej Izby Turystycznej. Organizatorem spotkania była firma Toruń Meetings Konferencje i Kongresy Leszka Szyczewskiego.

rt-2014-09-14

W wyjeździe uczestniczyli członkowie PIT, przedstawiciele prasy branżowej i touroperatorzy. Głównym tematem posiedzenia, które odbyło się w pięknie położonym hotelu Bulwar, był oprócz dyskusji nad możliwościami skutecznej promocji Torunia problem e-voucherów w kontekście sytuacji w Rosji i na Ukrainie. Goście spotkania mieli okazję podziwiać Toruń oraz jego okolice. Lokalne biuro Copernicana pokazało miasto nocą. Gospodarze zaprezentowali tajniki powstawania toruńskich pierników, a także sekrety lokalnej kuchni m.in. w hotelu Spichrz czy Filmar. Zaprezentowano atrakcje turystyczne nie tylko miasta o zachwycającej i bogatej kulturze oraz historii, ale także jego pobliskie okolice. Zobaczyć można było miedzy innymi pole golfowe, prywatne Muzeum Drukarstwa i Piśmiennictwa w Grębocinie czy Osadę Karbówko w Ciechocinie – znakomity ośrodek Wellness & Spa z różnorodnymi atrakcjami.

Wydanie: 5/2014, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail