Republika Dominikańska raj dla wszystkich

Republika Dominikańska jest miejscem, w którym stopniowo coraz większa liczba naszych turystów korzysta z uroków Karaibów. Wiele wskazuje na to, że zainteresowanie wyjazdami na tę wyspę będzie rosło.

rt-2014-09-27

Trzeba przyznać, że Republika Dominikańska ma wyjątkowo szczęśliwe położenie. Pomimo, że w regionie zdarzają się rozmaite klęski żywiołowe, to kraj ten zajmuje spokojniejszą (klimatycznie i politycznie) część wyspy. Branża turystyczna jest tam dobrze rozwinięta i, co ważne, standard usług jest tu stosunkowo wysoki. Dbają o to miejscowe władze, które kontrolują standard usług oferowanych przez miejscowych przedsiębiorców. Natomiast ceny są w stosunku do tego standardu atrakcyjne. Niektóre z obiektów w porównaniu z innymi krajami mogłyby mieć wyższą kategorię. Hotele dla każdego Niewątpliwą zaletą oferty turystycznej Dominikany jest różnorodność obiektów...

Wydanie: 5/2014, HOTELE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail