Umiarkowany optymizm, nowe autokary

Zmiany na rynku autokarów są barometrem pokazującym jak oceniany jest rynek podróży w Europie. Z danych za pierwsze półrocze wynika, że ogólna ocena jest dobra. Niestety nie na wszystkich rynkach.

rt-2014-09-31

Stowarzyszenie European Automobile Manufacturers' Association (Europejskie Stowarzyszenie producentów samochodowych ACEA) podało dane dotyczące rejestracji nowych autokarów w krajach Unii Europejskiej. Jak się okazuje w pierwszym półroczu tego roku zarejestrowano więcej pojazdów niż przez pierwsze sześć miesięcy roku 2013.

Niemal wszędzie lepiej

W sumie w 28 krajach Unii od stycznia do czerwca zarejestrowano 15,8 tys. nowych autobusów, podczas gdy rok wcześniej było ich 14,7 tys. Wzrost wyniósł więc 7,3 proc. Warto jednak zwrócić uwagę, że wyniki w poszczególnych krajach były bardzo zróżnicowane. Spektakularny wzrost rejestracji nowych pojazdów zanotowano w Grecji. Przez pierwsze sześć miesięcy tego roku pojawiło się tu 125 nowych autokarów w porównaniu z 38 w tym samym...

Wydanie: 5/2014, TRANSPORT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail