Imprezy, relacje, podsumowania

Targi w hali Stulecia

pws-2015-01g-15

W ostatni weekend lutego we Wrocławiu odbyły się 7. Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2015. Współorganizatorem tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław był Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, które mogło zresztą pochwalić się największym, bo mierżącym aż 1 tys. mkw. stoiskiem. W targach wzięło udział 268 wystawców ze 159 krajów. Pierwszego dnia targów odwiedzający mogli skorzystać z warsztatów i konferencji o różnej tematyce organizowanych m.in. przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego czy Ambasadę Republiki Indonezji. Wśród publiczności dużym zainteresowaniem cieszył się Festiwal Podróżników, w ramach, którego odbywały się prelekcje pasjonatów podróżowania. Festiwal gościł między innymi znaną podróżniczkę i pisarkę Beatę Pawlikowską oraz największego podróżniczego bohatera ubiegłego roku, zdobywcę tegorocznego tytułu Podróżnika Roku magazynu National- Geographic Aleksandra Dobę. Innym ważnym punktem targów był Festiwal Kulinarny. W tym roku na odwiedzających czekała niespodzianka w postaci pokazów kulinarnych w wykonaniu byłego jurora programu Top Chef Josepha Seeletso. A skoro były targi i wystawcy, nie zabrakło też dla nich nagród. Tradycyjnie podczas targów odbył się konkurs na najlepsze stoiska targowe, a laureatami VII edycji MTT Wrocław zostali: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląska Organizacja Turystyczna – nagroda za najlepsze stoisko głosami odwiedzających. Śląska Organizacja Turystyczna – nagroda za najlepsze stoisko głosami wystawców. Sieć Obszarów Wiejskich – nagroda za najlepsze stoisko głosami jury. Nowością tegorocznych targów była Gra Targowa. Opierała się ona na zasadach popularnych obecnie gier miejskich. Gra polegała na zebraniu pieczątek z wyznaczonych stoisk. Pieczątkę można było uzyskać odpowiadając na pytania lub wykonując zadanie. Na pierwszych 15 osób czekały cenne nagrody. Targi odwiedziło ponad 13 tys. gości.

XXXI Targi Regiony Turystyczne Na Styku Kultur 2015


Wydanie: 12/2014, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail