PolskiBus w wersji 2.0

Szkocka firma postanowiła zawalczyć o klientów korzystających dotychczas z usług mniejszych przewoźników. Do tego przewoźnik najwyraźniej podjął rękawicę rzuconą przez LuxExpress.

pws-2015-09mm-10

Przewoźnik, pomimo sądowej porażki na trasie Warszawa-Lublin, nadal chce walczyć o pasażerów z mniejszych miejscowości. Dotychczas korzystali oni przede wszystkim z usług małych firm wyspecjalizowanych w obsłudze konkretnych tras.

Można wsiadać nawet w Ostrołęce

PolskiBus ogłosił uruchomienie 8 całkowicie nowych linii: P25, P26, P27, P28, P29, P30, P31, P32. Nowe trasy poszerzą dotychczasową siatkę połączeń o 17 nowych miast: Augustów, Biała Podlaska, Elbląg, Kalisz, Łomża, Mława, Ostrów Wielkopolski, Ostrołęka, Płock, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Sandomierz, Sieradz, Tarnobrzeg oraz Włocławek. Wprowadzone zmiany sprawią, że PolskiBus.com będzie przewoził pasażerów już na 26 trasach, docierając do 40 miast w Polsce i 8 w innych krajach. Na potrzeby obsługi poszerzonej siatki połączeń w tym roku zakupionych zostało 25 autokarów o łącznej wartości ponad 40 mln. zł. Oznacza to, że znacznie większa grupa klientów będzie mogła bezpośrednio skorzystać z usług przewoźnika bez konieczności udania się do któregoś z dużych miast.

pws-2015-09mm-11

pws-2015-09mm-12

Klasa Biznes

Innym...

Wydanie: 6/2015, TRANSPORT

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail