Nowości w TUI

TUI Poland jako pierwszy touroperator w Polsce rozpoczął sprzedaż oferty Egzotyka 2016/17 First Minute. Oferta obejmuje wyloty od listopada 2016 roku do końca marca 2017.

Oprócz sprawdzonych kierunków egotycznych, biuro jako nowość proponuje Jamajkę. Ponadto na klientów z południa Polski czekają bezpośrednie połączenia z Katowic do Dominikany. Wszystkie loty odbywają się bezpośrednio i realizowane są samolotami szerokokadłubowymi linii lotniczej TUIfly. Touroperator oferuje wyloty w standardowej długości na 7, 14 dni oraz na 10-11 dni. Klientom, którzy zdecydują się na rezerwację we wczesnym okresie sprzedaży first minute, TUI oferuje wiele zniżek i przywilejów takich jak rabaty czy zaliczkę w wysokości zaledwie 5 proc. wartości wycieczki, a płatność reszty kwoty na 35 dni przed wylotem.

Wydanie: 8/2015, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail