Minieuroland w Kłodzku świętował swoje pierwsze urodziny

Na specjalnej urodzinowej imprezie, która odbyła się 17 lipca, goście parku dostawali na powitanie pyszne muffinki, z których mogli zdmuchnąć urodzinową świeczkę.

pws-2016-08a-01

Jak na taką imprezę przystało, nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, zabaw oraz konkursów z nagrodami. Goście mogli zrelaksować się w otoczeniu pięknej zieleni oraz obficie kwitnących kwiatów. Ciekawym sposobem na poznawanie miniaturowych obiektów oraz ich historii była specjalna atrakcja Zostań odkrywcą Minieurolandu, która łączy w sobie elementy gry terenowej. Minieuroland przygotował dwa poziomy trudności – dla dorosłych oraz dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogli wspólnie ze swoimi pociechami rozwiązywać zagadki i świetnie się przy tym bawić. Ogromnym powodzeniem cieszył się konkurs Picasso, który był wcześniej realizowany podczas otwarcia Festiwalu Kwiatów Minieuroland 2016. Zabawa polegała na namalowaniu na płótnie swojego partnera lub partnerki. Modele pozowali siedząc na ławce w romantycznej scenerii. Goście parku chętnie dzielili się swoimi wrażeniami oraz podziwiali pracę modelarzy i ogrodników. Podczas imprezy mieli również okazję spróbować Sudeckich Miodów Kotliny Kłodzkiej oraz przyglądać się jak wielki artysta z Refresh Workshop daje śmieciom drugie życie, prezentując niezwykłą sztukę metaloplastyki.

pws-2016-08a-02


W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail