HanseMerkur umożliwia anulowanie polisy

Odwołanie wyjazdu lub zmiana jego terminu to spory kłopot dla klienta. Nawet jeśli z organizatorem uda mu się sprawnie załatwić wszystkie sprawy, to zwykle pozostaje problem zawartej wcześniej polisy.

Ponieważ w ostatnich latach ryzyko przymusowej zmiany planów urlopowych jest większe niż dawniej, jeden z ubezpieczycieli postanowił ułatwić życie swoim klientom. HanseMerkur w takich sytuacjach umożliwia ubezpieczonym bezkosztowe anulowanie polisy obejmującej zwrot kosztów odwołania lub odwołania i przerwania podróży. Taka sama procedura zostanie również zastosowana w przypadku, kiedy klient zmieni rezerwację na inną podróż i dla nowej podróży zostanie zawarte nowe ubezpieczenie, o ile nie skorzystał jeszcze z żadnych świadczeń. Ubezpieczenie od rezygnacji oferowane przez HanseMerkur kosztuje już poniżej 2,5 proc. ceny imprezy turystycznej, biletu lotniczego/kolejowego/ autokarowego/promowego czy wynajmu zakwaterowania. Przy tym ochrona ubezpieczeniowa przy odwołaniu jest jedną z najwyższych na rynku, bo obejmuje nawet do 30 tys. zł na osobę.

Wydanie: 3/2016, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail