Nowe połączenia Wizz Air

Od 1 listopada Wizz Air rozpocznie loty na nowej trasie z Wrocławia do stolicy Ukrainy Kijowa. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

Natomiast od 14 stycznia pasażerowie WIZZ będą mogli podróżować z Gdańska do Grenoble we Francji. Kijów jest ósmą destynacją w ofercie Wizz Air z lotniska bazowego linii we Wrocławiu. Gdańsk jest drugą po Warszawie bazą WIZZ, która zapewnia połączenie z Grenoble położonego w południowo-wschodniej Francji. To niezwykle popularny kierunek wśród amatorów sportów zimowych ceniących sobie doskonałą kuchnię oraz aktywny i jednocześnie relaksujący wypoczynek w pięknych Alpach. Z nowymi kierunkami z Wrocławia i Gdańska Wizz Air oferuje w sumie 133 trasy do 24 krajów z ośmiu polskich lotnisk. W najnowszej ofercie WIZZ znajdują się bardzo atrakcyjne destynacje z Polski, takie jak Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Reykjavik na Islandii, Porto w Portugalii czy Alghero na Sardynii.

Wydanie: 3/2016, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail