Air France w rankingu Skytrax

Firma konsultingowa Skytrax każdego roku ocenia szereg elementów zawiązanych z transportem lotniczym. Statuetki World Airline Awards przyznawane są przewoźnikom lotniczym na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród podróżnych z całego świata.


W tegorocznym plebiscycie wzięło udział ponad 19 mln pasażerów. Również w tym roku Air France i KLM zostały wyróżnione wśród 100 najlepszych linii lotniczych na świecie. Air France uplasowała się na 14. miejscu (awansując o 26 miejsc w ciągu ostatnich trzech lat), a KLM na 24. miejscu (awansując o 13 miejsc w ciągu ostatnich trzech lat). Ponadto Air France otrzymała dwie nagrody. Restauracja w poczekalni Klasy Pierwszej (La Première) i menu sygnowane przez szefa kuchni Alaina Ducasse na paryskim lotnisku Charlesa de Gaulle’a zdobyły laury w kategorii Najlepsza na świecie usługa restauracyjna w saloniku klasy pierwszej. Natomiast zestaw kosmetyków i akcesoriów podróżnych oferowany gościom w kabinie La Pre mière otrzymał wyróżnienie w kategorii Najlepsze udogodnienia w klasie pierwszej. Już po raz trzeci z rzędu linia Air France otrzymała nagrodę dla Najlepszej na świecie usługi restauracyjnej w saloniku klasy pierwszej. Salonik biznesowy Air France na paryskim lotnisku Charlesa de Gaulle’a jest światowym wzorcem jakości usług, oferując wyśmienite dania kuchni francuskiej. Restauracja w poczekalni biznesowej serwuje szeroki wybór dań stworzonych przez Alaina Ducasse’a oraz najlepsze wina z piwnic Air France. Klienci mają tu również do dyspozycji bar z dużym wyborem wyśmienitych koktajli.

Wydanie: 3/2016, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail