Niemcy dla rodzin z dziećmi

Niemcy, choć nie są dla Polskich turystów krajem pierwszego wyboru, to jednak są krajem chętnie odwiedzanym. Nic w tym dziwnego, bo tamtejsza oferta jest bogata i umożliwia znalezienie ciekawych propozycji dla każdego. Na przykład dla rodzin z dziećmi.

pws-2016-08a-16

pws-2016-08a-17

pws-2016-08a-18

W każdej części Niemiec znajdują się rozmaite parki rozrywki. Maja one różnorodny charakter. Bawić można się w parkach edukacyjnorozrywkowych, centrach doświadczeń, czy wreszcie parkach przyrodniczych i ogrodach zoologicznych. Samych parków rozrywki i parków tematycznych jest u naszych sąsiadów ponad 100. Są one rozrzucone po całych Niemczech. Część z nich znajduje się w sąsiadujących z Polską landach, dzięki czemu są one łatwo dostępne dla naszych turystów. Do tego są one nastawione nie tylko na przyjmowanie polskich grup, ale również na współpracę z naszymi touroperatorami. Parki przyrodnicze Są obiektami, które cieszą się niezmiennie powodzeniem nie tylko u najmłodszych turystów. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej granicy znajduje się największa w Europie farma motyli. Ma ona powierzchnię 5 tys. mkw. i mieści w sobie, oprócz parku motyli, ogromną tropikalną halę, w której lata swobodnie ponad 2 tys. owadów z około 60 gatunków. Jest tu również muzeum owadów i odbywają się pokazy ptaszników, jest wystawa szkła artystycznego i owadzie kino. W hali można obserwować motyle i ich rozwój: od jajka przez gąsienicę, kokony, do dorosłego owada. Najlepszy czas na wykluwanie się motyli to godzina 10 rano. Do farmy motyli należy również centrum edukacji przyrodniczej. Jest ono położone w nadmorskim Heringsdorf. Prezentuje ono zmiany przyrody od czasów prehistorycznych. Do największych atrakcji...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail