Small Planet – zimą działa w Azji

Wykorzystując odwrotną sezonowość, Small Planet Airlines już czwarty rok z rzędu wysyła niektóre ze swoich samolotów do Azji. – W sezonie letnim większość naszych lotów odbywa się na terenie Europy

pws-2016-12zt-07

W zimie stajemy jednak przed problemem wykorzystania w pełni naszej floty składającej się z 21 samolotów. Azja okazała się najlepszym rozwiązaniem, ponieważ sezon wyjazdów wakacyjnych w Azji nie pokrywa się z europejskim, a przemysł turystyczny rozwija się tam dynamicznie. Cieszę się, że w ciągu czterech lat udało się nam rozszerzyć sieć partnerów i włączyć do naszej oferty nowe kierunki podróży – stwierdził Vytautas Kaikaris, dyrektor wykonawczy Small Planet Group. W Kambodży mieszczą się obecnie dwa biura Small Planet Airlines, jedno w stolicy kraju Phnom Penh, a drugie w Siem Reap, które również pełni funkcję bazy lotniskowej. We współpracy z partnerami, liniami Sky Angkor i Cambodia Angkor Air, spółka obsługuje loty krajowe na terenie Kambodży, jak również oferuje pasażerom loty do Chin, Korei Południowej i Wietnamu. W sezonie zimowym 2016 dwa samoloty airbus A320 bazują w Kambodży. Kolejne dwa samoloty A320 zostały wysłane do bazy w Bombaju w Indiach. Obsługują tam loty krajowe we współpracy z tanimi liniami lotniczymi Go Air. Do Dżuddy w Arabii Saudyjskiej poleciały trzy samoloty: jeden A320 i dwa A321. Tutaj linie Small Planet Airlines współpracują z Nesma Airlines, obsługując loty krajowe z Dżuddy do Rijadu, Ha’il i Ad-Dammam. Small Planet Airlines jest przewoźnikiem działającym na terenie Europy i Azji. Obsługując 21 samolotów Airbus 320/321, spółka współpracuje z największymi biurami podróży na całym świecie i przewozi pasażerów do Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii i innych krajów w sezonie letnim. W sezonie zimowym, niektóre z samolotów są wykorzystywane w regionie azjatyckim. Small Planet Airlines organizuje również loty specjalne dla przedstawicieli władz kraju, sportowców, wojskowych, jak również dla osób prywatnych.


To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail