ODYSY i PENELOPY rozdane

W tym roku Krakowska Izba Turystyki zorganizowała po raz 22. Konkurs Jakości Usług Turystycznych Odys oraz po raz piąty wręczyła Certyfikaty Jakości Usług Penelopa. Spotkanie odbyło się 12 grudnia w Dworze Sieraków koło Dobczyc. Na uroczystości pojawili się nie tylko nagodzeni tegoroczni laureaci, ale także liczni goście, a wśród nich przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz przedstawiciele prezydenta miasta Krakowa.

pws-2016-12zt-09

Kapituła w składzie: przewodniczący dr Krzysztof Borkowski, członkowie Marek Długopolski, Jerzy Gajewski, Danuta Górszczyk, Zbigniew Kresek, Leszek Mazanek, Paweł Mierniczak, Anna Niedźwieńska, Rafał Perłowski, Bogusława Siwadłowska, Bożena Zaremba-Marcych i Andrzej Wojdyło, po przesłuchaniu 12 kandydatów wyłonionych z ponad 30 zgłoszonych do tegorocznego konkursu (Szkoła Języków Obcych Prymus-Linguist s.c., Kraków; Via Cracovia Inny Sposób Podróżowania, Kraków; Ecotravel, Kraków; Hotel Piwniczna Spa & Conference, Piwniczna-Zdrój; Destination Poland, Kraków; Sądecka Organizacja Turystyczna, Nowy Sącz; Dwór Sieraków, Dobczyce; Smart Hotels & Hostels, Kraków; Artur Travel Barłowscy Sp. J., Kraków; Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, Bukowina Tatrzańska; City Tour Polska Sp. z o.o SK, Kraków; Hotel Młyn Jacka & Spa, Jaroszowiec) postanowiła przyznać następujące wyróżnienia i oczywiście Odysy: Wyróżnienia Odys 2016 trafiły w tym roku do: Szkoły Języków Obcych Prymus- Linguist za permanentny rozwój i program wspierający uczniów w trudnej sytuacji materialnej; do firmy Via Cracovia Inny Sposób Podróżowania – wyróżnienie za jakość usług i synergiczne połączenie edukacji z turystyką; do Ecotravel z Krakowa, za doskonałe programy „Bardzo bliskich spotkań z Krakowem i jego okolicami”; do Hotelu Piwniczna Spa & Conference z Piwnicznej Zdroju – wyróżnienie za skuteczne wykorzystanie nobilitującej mocy góralskiego folkloru; do City Tour Polska Sp. z o.o Spółka Komandytowa z Krakowa – wyróżnienie za innowacje w ofercie imprez lokalnych dla gości Krakowa; i do firmy Artur Travel Barłowscy z Krakowa – wyróżnienie za segmentację oferty i program Puzzle Your Trip. Natomiast nagrody główne Odys 2016 otrzymali: firma Smart Hotels & Hostels z Krakowa, za „pokojową inwazję krakowskich hosteli w Europie”; Sądecka Organizacja Turystyczna z Nowego Sącza za kolejny kompletny produkt turystyczny Małopolska wieś w siodle; do biura Destination Poland z Krakowa za pełną pasji, skuteczną realizację misji zapisanej w nazwie firmy.

Specjalna nagroda regulaminowa Kapituły Konkursu Odys 2016 trafiła tym razem do dwóch firm: do Dworu Sieraków za to, że jest polski, a zarazem europejski – goszcząc przyjaciół i dając im to, co gospodarze mają najlepszego, a także do Schroniska Górskiego PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich za teraźniejszą odwagę patrzenia w przyszłość i pamięć o przeszłości. Natomiast certyfikaty jakości usług Penelopa na lata 2017-2018 za świadczenie usług hotelowych otrzymali: Topolowa Residence z Krakowa, Kajzer Hostel z Krakowa; Apartamenty Zamkowa 15 z Krakowa, Old Town Apartments Sławkowska z Krakowa, The Spiski Palace z Krakowa, Apartmentsapart Kraków


To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail