Poznań reaktywacja

Poznańskie targi odbyły się drugi raz w nowym terminie. Tym razem, frekwencja dopisała.

pws-2017-03b-19

Zmiana terminu targów jest zawsze ryzykowna. Tour Salon 2016 odbył się po raz pierwszy w lutym zaledwie w niecałe 4 miesiące po jesiennej imprezie. Nie było więc niczym zaskakującym, że liczba wystawców nie była imponująca.


Prawdziwy test mówiący, czy zmiana terminu nie zaszkodzi targom odbył się w tym roku. Można chyba uznać, że poznańska impreza egzamin zdała. Liczba wystawców była znacznie większa. Licznie stawiły się polskie regiony. Nie zabrakło również stoisk regionów z zagranicy. Również program imprez towarzyszących wrócił do normy. I to zarówno tych branżowych jak i tych dla zwykłych turystów.pws-2017-03b-22

Trzeba zresztą przyznać, że ci ostatni naprawdę mieli z czego wybierać. Spotkania z podróżnikami, opowieści o dalszych i bliższych miejscach, czy wreszcie prezentacje książek i wydawnictw turystycznych. Połączenie Tour Salonu z targami...  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail