ECONFTOUR

Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa Turystyki ECON FTOUR to pierwsze takie przedsięwzięcie naukowe w Polsce realizowane przez koła naukowe turystyki działające w następujących uczelniach: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

pws 2017 03c 05

  Odbędzie się ona 5-6 kwietnia 2017 r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Celem pierwszej edycji cyklicznej konferencji jest dyskusja na temat współczesnych trendów w turystyce, upowszechnienie wyników badań, a także integracja środowiska studenckiego i doktoranckiego, zajmującego się szeroko rozumianą problematyką turystyki. Konferencja ta ma być platformą wymiany wiedzy, inspiracji badawczych. Ma także być swego rodzaju bodźcem dla młodych kandydatów na naukowców oraz młodych naukowców z polskich uczelni do wybrania ścieżki naukowej w swojej karierze zawodowej. Program konferencji obejmować będzie wystąpienia uczestników w sesjach studenckich i sesjach doktoranckich (prowadzonych przez przedstawicieli uczelni ekonomicznych). W trakcie konferencji odbędzie się piąta edycja bezpłatnego Studenckiego Szkolenia Branży Eventowej – Event Fokus, podczas którego uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli z branży. ECONFTOUR jest szczególnym wydarzeniem integrującym najważniejsze uniwersytety ekonomiczne w kraju wokół wspólnej inicjatywy. Konferencja promuje polską naukę, kreuje nowe talenty naukowe oraz motywuje przyszłych badaczy do intensywnej pracy na rzecz rozwoju polskiej nauki.


Wydanie: 3/2017, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail