Usługi dodatkowe opłata przy odprawie

Od czerwca klienci Lufthansy mogą płacić za usługi dodatkowe podczas odprawy za pomocą Amadeus Airport Pay. Lufthansa Group umożliwiła bezpieczne i proste płatności przy stanowiskach odprawy, wprowadzając Amadeus Airport Pay.

 

  Ta nowa usługa, opracowana przez Amadeus i Ingenico, będzie sukcesywnie udostępniana na ponad 170 lotniskach na świecie. Za usługi dodatkowe – takie jak np. nadbagaż – klienci będą mogli płacić za pomocą kart kredytowych i debetowych oraz kompatybilnych cyfrowych portfeli. Dodatkowo poprzez terminale personel linii lotniczej będzie mógł zainicjować wypłatę odszkodowania, np. jeśli pasażer dobrowolnie zrezygnuje z biletu w razie przepełnionego rejsu. Amadeus Airport Pay daje Lufthansa Group pełną kontrolę nad infrastrukturą płatniczą. Już niedługo usługa będzie dostępna przy stanowiskach odpraw na ponad 170 lotniskach na świecie 


Wydanie: 6/2017, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail