Lufthansa rozszerza zimową siatkę połączeń w Europie

Z końcem października Lufthansa uruchomi siedem nowych połączeń: do Pampeluny, Genui, Bari i Katanii z Frankfurtu oraz do Nantes, Glasgow i Santiago de Compostela z Monachium. Pampeluna znajdzie się w rozkładzie Lufthansy po raz pierwszy w historii.

rt 2017 07fz 06

Od 6 listopada miasto położone na północy Hiszpanii będzie połączone z Frankfurtem czterema rejsami tygodniowo. Ponadto do Genui, Bari i Katanii pasażerowie będą mogli zimą polecieć do trzech razy w tygodniu z Frankfurtu. Rejsy rozpoczynające się 29 października będą uzupełnieniem oferty z Monachium. Odpowiadając na zapotrzebowanie pasażerów, zimą Lufthansa zacznie latać z Monachium do Nantes (codziennie), Glasgow (cztery razy w tygodniu) i Santiago de Compostela (w każdą niedzielę). Od 29 października rejsy uzupełnią aktualną ofertę z Frankfurtu. Nowe, zimowe trasy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym. Ceny rozpoczynają się od 119 euro


Wydanie: 7/2017, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail