Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Częściej na weekend

Coraz chętniej urlop dzielimy na krótkie, kilkudniowe wyjazdy. Do tego najchętniej wypoczywamy w kraju. Przed ofertami typu city break jawi się więc świetlana przyszłość.

rt 2017 09zz 28

  W listopadzie ubiegłego roku TNS Polska na zlecenie sieci Hilton przebadał preferencje Polaków wyjeżdżających na krótki wypoczynek. Okazało się, że aż 73 proc. chce spędzać urlop w kraju. Kolejną ciekawą informacją jest obserwowany od jakiegoś czasu trend (zdaniem niektórych, jest to zupełnie nowa grupa turystów) skracania wyjazdów na rzecz większej ich liczby. Coraz liczniejsi turyści należący do tej grupy preferują krótkie weekendowe wyjazdy. Okazuje się, że ponad 30 proc. respondentów woli częste, krótkie wypady (do trzech dni) od długich urlopów raz lub dwa razy w roku. – W ostatnich czasach zmieniło się podejście pracowników i pracodawców do długiego weekendu. Pracodawcy i pracownicy doceniają wypoczynek, bardzo często ludzie już wcześniej planują i wcześniej proszą o urlop wtedy, kiedy wypada długi weekend. Pracodaw cy też chętnie go udzielają, bo zaczynają doceniać fakt, że wypoczęty pracownik to dobry pracownik – podkreśla w rozmowie z...Andrzej Jarczewski

Wydanie: 9/2017, ŚWIAT BRANŻY

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności